A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП «Корюківська центральна районна лікарня" Корюківської міської ради

Новини

Щодо інформування

           Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю направляє для поширення шляхом розміщення на сайтах  оновлені брошури «Шлях до відновлення: протезування осіб з ампутацією»  та «Як отримати засоби реабілітації безоплатно за державною програмою – алгоритм дій».  В них враховано останні зміни в законодавстві, які спрощують процедуру отримання протезно-ортопедичних виробів.  Обидві брошури містять покроковий алгоритм дій, перелік необхідних документів, а також відповіді на поширені запитання. Це допоможе людям, які їх потребують швидше та без зайвих труднощів отримати необхідні засоби реабілітації.

08:48 21.02.2025

Новітній УЗД-апарат

    Комунальне некомерційне підприємство «Корюківська центральна районна

11:15 17.02.2025

Що необхідно знати про рак та як від нього уберегтися

Мільйони життів можна рятувати щороку, впроваджуючи стратегії профілактики, раннього виявлення та лікування з урахуванням ресурсів. Щонайменше одну третину всіх смертей, пов’язаних із раком, можна уникнути шляхом регулярного обстеження, раннього виявлення та лікування.

08:20 05.02.2025

Що таке радон і як він може вплинути на ваше здоров’я?

Відомо, що радон є основним дозоформуючим фактором опромінення населення. Радон і його продукти розпаду на сьогодні є другою, після куріння, причиною виникнення раку легенів. Центр громадського здоров’я МОЗ України розповів, яку небезпеку становить цей газ та як вберегтися від його негативного впливу.     У природі радон утворюється кількома шляхами, зокрема, під час розпаду урану, який використовують, наприклад, у будівельних матеріалах, а отже, в них також може бути присутній радон. Цей радіоактивний газ не має ні кольору, ні запаху і належить до інертних газів, тобто таких, які не вступають у хімічні реакції. Водночас він розчиняється у воді, крові та тканинній рідині. Період його напіврозпаду короткий – лише 3,8 доби. Радон, що потрапив у повітря з поверхні ґрунту, розсіюється в атмосфері. Він важчий за повітря, саме тому може накопичуватися на перших та цокольних поверхах будівель, у підвалах.      Чим небезпечний радон? Радон та його дочірні продукти (полоній-218, свинець-214, вісмут-214, полоній-214) випромінюють альфа-частинки, які можуть спричиняти рак дихальних шляхів та легень.    У багатьох країнах Європи, зокрема й в Україні, радон є другим після куріння фактором ризику виникнення раку легенів. Адже його основний шлях надходження до організму людини – інгаляційний, тобто через легені.      За інформацією ВООЗ, від 3% до 14% усіх захворювань на злоякісні новоутворення легень у світі пов’язані зі впливом цього радіоактивного газу на людину.    Пам’ятайте, що вживання тютюну різко підвищує ризик захворіти на рак легень від радонуТакож цей газ і продукти його розпаду можуть чинити негативний вплив на найбільш чутливі імунні, статеві та кровотворні клітини. А це призводить до зниження загальної опірності організму та порушення усіх ланок імунної відповіді. Також радон небезпечний тим, що при ураженні ним, може народитися дитина з вадами здоров’я. А ще цей газ може призвести до лейкемії, особливо у дітей.      Як радон проникає у будинки?     Джерелами радону є переважно ґрунти під будинками, будівельні матеріали і водопровідна вода, особливо – видобута із артезіанських свердловин, а також природний газ, який використовується для побутових потреб. В Україні проводиться контроль за будівельними матеріалами. Як свідчать вимірювання, в наших будинках вміст радону незначний. Як мінімізувати вплив радону? Кожен з нас може убезпечити себе та своїх близьких від негативного впливу радону. Для цього потрібно:

08:57 31.01.2025

Як Національна служба здоров’я України оплачує амбулаторні послуги в 2025 році?

У 2025 році НСЗУ деталізувала перелік безоплатних послуг для пацієнта в амбулаторних умовах. Тож цьогоріч за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах” в 2025 році передбачено п’ять сервісів.  Розповідаємо, як НСЗУ оплачує медичні послуги в амбулаторних умовах. Сервіс “Консультації та лікування”     У 2025 році передбачено 40 класів в межах даного сервісу. Якщо пацієнту надали послуги декілька спеціалістів в межах різних класів, то ці послуги будуть оплачені.     Наприклад, якщо пацієнт має направлення на консультацію до лікаря-офтальмолога та направлення до лікаря-хірурга, то пацієнт може отримати консультації як в один день, так і в різні. НСЗУ не обмежує отримання консультацій різних лікарів у часі та оплатить ці послуги. 

08:59 29.01.2025

НСЗУ: Безоплатна стоматологічна допомога військовослужбовцям під час лікування в стаціонарі

Наголошуємо, якщо військовослужбовець перебуває на стаціонарному лікуванні або реабілітації і потребує зуболікування чи зубопротезування, він має право їх отримати і ці послуги будуть оплачуватися закладу, який надав їх за договором з НСЗУ. 

13:24 20.01.2025

На роботу запрошуємо лікаря невропатолога

Корюківська центральна районна лікарня терміново запрошує на роботу лікаря невропатолога. Гарантується забезпечення індивідуальним  житлом та достойною заробітною платнею. З питань працевлаштування звертатись за телефоном 0663445996.

14:37 23.12.2024

Діагностичні обстеження раннього виявлення новоутворень безоплатні для внутрішньо переміщених осіб

На ранніх стадіях рак виліковний. Своєчасна діагностика онкозахворювань за допомогою інструментальних досліджень дозволяє вчасно виявляти хворобу, підвищує шанси на успішне лікування та рятує життя. Програма медичних гарантій дає можливість кожному громадянину України безоплатно проходити профілактичні обстеження на онкологічні захворювання, незалежно від місця свого проживання чи реєстрації.

11:30 29.11.2024

Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити.

Cьогодні стартує Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ. Це глобальна кампанія, створена, щоб більше людей знали про проблему ВІЛ/СНІД, а також з метою заохотити регулярно проходити тестування. Це своєрідний флешмоб у світі медицини, коли лікарі та лікарки закликають до тестування, або ж люди самі просять протестувати їх на ВІЛ.   В Україні кожна людина може безплатно та конфіденційно протестуватися на ВІЛ та дізнатись про профілактику та лікування. КНП "Корюківська ЦРЛ" КМР вже другий рік долучається до цієї ініціативи. 

13:08 22.11.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень