A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП «Корюківська центральна районна лікарня" Корюківської міської ради

Новини

Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

З 1 квітня 2025 року в Корюківській центральній районній лікарні розпочала роботу Бондаренко Марія Віталіївна - фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Вона перша, хто почне послідовну взаємодію з ветеранами, демобілізованими Захисниками/Захисницями після їхнього повернення  з фронту, забезпечить їм індивідуальний супровід, первинне консультування та всебічну підтримку на шляху інтеграції у цивільне життя.  Кабінет розташований в лікарні на першому поверсі за адресою: м. Корюківка,  вул. Шевченка 101.           З фахівцем також можна поспілкуватись за телефоном 0502404773.

09:54 02.04.2025

Повідомлення для пацієнтів.

 3 20 лютого 2025 року пацієнти почнуть отримувати повідомлення з ЕСОЗ через Viber.  Повідомлення з Електронної системи охорони здоров'я (ЕСОЗ) з кодом підтвердження, номером е-рецепта або е-направлення з 20 лютого 2025 року надходитимуть в Viber. CMC при цьому залишаться як гарантований канал доставки таких повідомлень. Відповідні зміни стали можливі завдяки змінам внесеним в постанову КМУ № 411 "Деякі питання електронної системи охорони здоров'я" від 25 квітня 2018 року. У разі наявності в пацієнта Viber повідомлення з ЕСОЗ першочергово надсилатиметься саме цим каналом зв'язку. У разі відсутності у пацієнта Viber йому буде доставлено CMC. Наступним етапом доставки повідомлень з ЕСОЗ буде доставка пуш- повідомлень через Дію. Про це також додатково проінформуємо.       Якщо пацієнт не має телефону? Пацієнти, які не мають телефону, як і раніше, зможуть отримати інформаційну довідку. При реєстрації в електронній системі охорони здоров'я пацієнтів, які не мають телефону, з типом методу автентифікації пацієнта "за документами" лікар створює е-рецепт, е-направлення та роздруковує інформаційну довідку, яка дублює ту ж інформацію, що у е-рецепті чи е-направленні, а також додатково код підтвердження. Якщо обрана автентифікація через іншу особу (для дітей до 14 років або для недієздатних осіб як додатковий спосіб автентифікації), то повідомлення надходитиме одному з батьків або законному представнику.

08:50 21.02.2025

Щодо інформування

           Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю направляє для поширення шляхом розміщення на сайтах  оновлені брошури «Шлях до відновлення: протезування осіб з ампутацією»  та «Як отримати засоби реабілітації безоплатно за державною програмою – алгоритм дій».  В них враховано останні зміни в законодавстві, які спрощують процедуру отримання протезно-ортопедичних виробів.  Обидві брошури містять покроковий алгоритм дій, перелік необхідних документів, а також відповіді на поширені запитання. Це допоможе людям, які їх потребують швидше та без зайвих труднощів отримати необхідні засоби реабілітації.

08:48 21.02.2025

Новітній УЗД-апарат

    Комунальне некомерційне підприємство «Корюківська центральна районна

11:15 17.02.2025

Що необхідно знати про рак та як від нього уберегтися

Мільйони життів можна рятувати щороку, впроваджуючи стратегії профілактики, раннього виявлення та лікування з урахуванням ресурсів. Щонайменше одну третину всіх смертей, пов’язаних із раком, можна уникнути шляхом регулярного обстеження, раннього виявлення та лікування.

08:20 05.02.2025

Що таке радон і як він може вплинути на ваше здоров’я?

Відомо, що радон є основним дозоформуючим фактором опромінення населення. Радон і його продукти розпаду на сьогодні є другою, після куріння, причиною виникнення раку легенів. Центр громадського здоров’я МОЗ України розповів, яку небезпеку становить цей газ та як вберегтися від його негативного впливу.     У природі радон утворюється кількома шляхами, зокрема, під час розпаду урану, який використовують, наприклад, у будівельних матеріалах, а отже, в них також може бути присутній радон. Цей радіоактивний газ не має ні кольору, ні запаху і належить до інертних газів, тобто таких, які не вступають у хімічні реакції. Водночас він розчиняється у воді, крові та тканинній рідині. Період його напіврозпаду короткий – лише 3,8 доби. Радон, що потрапив у повітря з поверхні ґрунту, розсіюється в атмосфері. Він важчий за повітря, саме тому може накопичуватися на перших та цокольних поверхах будівель, у підвалах.      Чим небезпечний радон? Радон та його дочірні продукти (полоній-218, свинець-214, вісмут-214, полоній-214) випромінюють альфа-частинки, які можуть спричиняти рак дихальних шляхів та легень.    У багатьох країнах Європи, зокрема й в Україні, радон є другим після куріння фактором ризику виникнення раку легенів. Адже його основний шлях надходження до організму людини – інгаляційний, тобто через легені.      За інформацією ВООЗ, від 3% до 14% усіх захворювань на злоякісні новоутворення легень у світі пов’язані зі впливом цього радіоактивного газу на людину.    Пам’ятайте, що вживання тютюну різко підвищує ризик захворіти на рак легень від радонуТакож цей газ і продукти його розпаду можуть чинити негативний вплив на найбільш чутливі імунні, статеві та кровотворні клітини. А це призводить до зниження загальної опірності організму та порушення усіх ланок імунної відповіді. Також радон небезпечний тим, що при ураженні ним, може народитися дитина з вадами здоров’я. А ще цей газ може призвести до лейкемії, особливо у дітей.      Як радон проникає у будинки?     Джерелами радону є переважно ґрунти під будинками, будівельні матеріали і водопровідна вода, особливо – видобута із артезіанських свердловин, а також природний газ, який використовується для побутових потреб. В Україні проводиться контроль за будівельними матеріалами. Як свідчать вимірювання, в наших будинках вміст радону незначний. Як мінімізувати вплив радону? Кожен з нас може убезпечити себе та своїх близьких від негативного впливу радону. Для цього потрібно:

08:57 31.01.2025

Як Національна служба здоров’я України оплачує амбулаторні послуги в 2025 році?

У 2025 році НСЗУ деталізувала перелік безоплатних послуг для пацієнта в амбулаторних умовах. Тож цьогоріч за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах” в 2025 році передбачено п’ять сервісів.  Розповідаємо, як НСЗУ оплачує медичні послуги в амбулаторних умовах. Сервіс “Консультації та лікування”     У 2025 році передбачено 40 класів в межах даного сервісу. Якщо пацієнту надали послуги декілька спеціалістів в межах різних класів, то ці послуги будуть оплачені.     Наприклад, якщо пацієнт має направлення на консультацію до лікаря-офтальмолога та направлення до лікаря-хірурга, то пацієнт може отримати консультації як в один день, так і в різні. НСЗУ не обмежує отримання консультацій різних лікарів у часі та оплатить ці послуги. 

08:59 29.01.2025

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень